השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קליפ יום הולדת

  הוא מגיע פעם בשנה, ומציינים אותו בקרב משפחה וחברים. אנו מדברים כמובן על יום ההולדת! כדי לחגוג אותו כראוי, לא מספיקה חגיגה – מומלץ להפיק גם קליפ יום הולדת. בין אם תרצו להפיק אותו לעצמכם ובין אם תרצו להפיק ולהעניק אותו לחבר קרוב, עומדת בפניכם כתובת חשובה: אולפני זאנג. אולפן ההקלטות, בבעלותו של המפיק משה שי, מציע מגוון שירותים מקצועיים: הקלטות, הקלטות בלייב, הפקה אינסטרומנטלית, הפקה אלקטרונית (מידי), מוזיקה וסאונד לסרטים ועוד.

  קליפ יום הולדת: זיכרון מצולם, איכותי ומרגש

  לאורך היום-יום, אנו מנהלים שגרה מבורכת – החל מעבודה בבוקר, בילוי עם הילדים בצהריים ועד זמן איכות עם החברים בערב. לעיתים קרובות, קל להיסחף לשגרה העמוסה. עם זאת, יום אחד בשנה מזכיר לנו לקחת פסק זמן מההמולה ולהתרכז בעצמנו. הכוונה היא כמובן ליום ההולדת שלנו או של קרובי משפחתנו. על מנת להעניק לעצמנו או לאחרים את המתנה המרשימה ביותר, מומלץ לפנות אל אולפן הקלטות ולהסתייע בשירותיו המקצועיים.

  בזכות אולפן ההקלטות תוכלו לקבל, בין היתר, את המענה המרשים הבא: יצירת קליפ יום הולדת. להפקת קליפ מסוג זה יתרונות רבים: ראשית, הוא מתעד אתכם ואת סביבתכם הקרובה ומשמש כזיכרון מתוק לעוד שנים רבות; זיכרון מתועד אליו תוכלו לחזור, להיזכר ולחייך. בנוסף, מדובר בפעילות מגבשת, כאשר התוצאה הסופית שלה תרגש אתכם ואת האורחים שלכם במעמד החגיגה.

  על מנת להתחיל בתהליך העבודה, יש לפנות אל אולפן הקלטות מהמעלה הראשונה; אולפן המחזיק בציוד המתקדם והטכנולוגי ביותר – כמו גם באנשי צוות מנוסים, יצירתיים ואדיבים.

  הכנת קליפ יום הולדת באולפני זאנג

  הוא מגיע פעם בשנה, ובהתאם חשוב לחגוג אותו בגדול! לקראת יום הולדתכם הקרוב, מומלץ לפנות אל אולפני זאנג ולהתעניין בשירותים שהצוות מציע. החל מקליפ לימי הולדת, שירים במתנה ועד הפקות מוזיקליות אחרות – צוות אולפן ההקלטות ישמח לעמוד לרשותכם. נתראה בשמחות!

   

   

  הקלטות קאברים והפקות שירים מקוריים לאירועים:

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הקלטת שיר נוספים

   קליפ לבת מצווה

   הכנת קליפ לבת מצווה הוא חלק בלתי נפרד מחגיגות יום ההולדת של הנערה הצעירה. כאשר הן מגיעות לגיל 12, נערות ברחבי הארץ חוגגות את בת...

   שיר במתנה

   שיר במתנה יפתיע את יקיריכם וירגש אותם. חברה קרובה מתחתנת בקרוב? בן או בת הזוג חוגגים יום הולדת? מארגנים יום גיבוש עם החברים או הקולגות?...

   לקוחות ואמנים שעבדנו איתם

   השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    קידום ובניית אתרים לעסקים