השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סרטון תדמית לעסק

  הפקת סרטון תדמית לעסק מחזיקה ביתרונות רבים: יצירת קשר עם הלקוחות, הדרכה על השירותים שהעסק מעניק, הצגת עובדי העסק וכן הלאה – מדובר ללא ספק בעולם ומלואו. כדי לקדם את המטרות העסקיות שלכם, ולשדרג את הארגון בו אתם עובדים – הפקת סרטון תדמית הינו הפתרון עבורכם. לפרטים נוספים, פנו אל אולפני זאנג. מייסד אולפן ההקלטות והטכנאי הראשי שלו הוא משה שי, מפיק מנוסה בעל הכשרה מעמיקה.

  הפקת סרטון תדמית לעסק

  כל בעל עסק מבין זאת: על מנת לקדם את שירותיו, יש לחשוב על תכנית שיווק מקיפה, מקצועית ומדויקת. חלק בלתי נפרד מכך כולל הפקת סרטון תדמית לעסק. מדובר בפתרון מומלץ בו מסתייעים עסקים רבים, קטנים וגדולים כאחד.

  כאשר אנו מדברים על סרטון תדמית, הכוונה היא לאו דווקא לפרסומת כי אם לסרטון בו מציגים מסר שיווקי ממוקד ומתומצת על העסק ועל הפעילות המגוונת שלו. במילים אחרות, מדובר במסר משמעותי שמיועד לקבוצות וסקטורים מסומים באוכלוסייה – ומטרתו ליצור שיתופי פעולה חדשים.

  על מנת ליצור את סרטון התדמית באופן המדויק ביותר, רצוי לבנות את התסריט הרלוונטי, לבחור את האנשים שיופיעו בסרטון וכמובן – לפנות אל אולפן הפקות והקלטות שיסייע לכם. פנייה אל אולפן מסוג זה תוביל לתוצאה חדה, ברורה ומהודקת שתעיד על המקצועיות שלכם ושירותיכם.

  סרטון תדמית לעסקים קטנים או גדולים עושים אצל מקצוענים

  הפקת סרטון התדמית לעסק שלכם הינו תהליך מורכב. עם זאת, על ידי פניה אל הגורמים המקצועיים, תתקבל תוצאה מרשימה. החל משימוש במצלמות וציוד הקלטה מתאים, שימוש בתאורה הנכונה ועד עריכת הסרטון – אולפני זאנג יסייעו לכם בכך כראוי. אולפן ההקלטות של משה שי הינו וותיק, ויצר מגוון סרטוני תדמית לעסקים שונים. כמו כן, ניתן לפנות אל אולפן ההקלטות לצורך הקלטות שירים, יצירת קליפים לימי הולדת ועוד.

  הפקת סרטון תדמית

  הפקת סרטון תדמית תקדם את העסק שלכם ותענה בהצלחה על המטרות שהצבתם. בשנים האחרונות, יותר ויותר מנהלי עסקים וחברות מבינים את החשיבות בבניית אסטרטגיה שיווקית. זאת, כאשר האסטרטגיה כוללת את הפקתם של סרטוני תדמית מקצועיים. למידע נוסף בנושא, ניתן לפנות אל אולפני זאנג. מייסד אולפן ההקלטות והטכנאי הראשי שלו הוא משה שי – מפיק מוזיקלי מנוסה. שירותיו השונים של האולפן כוללים: הקלטות, הקלטות בלייב, הפקה אינסטרומנטלית, הפקה אלקטרונית (מידי) כמו גם מוזיקה וסאונד לסרטים.

  הפקת סרטון תדמית – על ידי מספר קווים מנחים

  עיצוב דעת קהל מחזיק במקום מרכזי בעולם העסקים של ימינו, כאשר חברות רבות מבינות זאת – ומנסות לקחת חלק בכך בעצמן. בין אם מדובר בחברות בתחום ההיי טק, התעשייה, המסעדנות, הרפואה, מוסדות חינוך, כספים וכן הלאה – על מנת לפנות לקהל היעד ולהעביר אליו את המסר, יש לשקול את האפשרות הבאה: הפקת סרטון תדמית.

  חשוב להדגיש כי הפקתם של סרטוני התדמית אינה דורשת השקעה כספית גבוהה – הרי אין מדובר בהפקה המיועדת לשעות הפריים טיים בטלוויזיה. כיום, ישנן אפשרויות צילום והקלטה שונות, באיכויות ובגרסאות מגוונות – ובהתאם לתקציב שלכם.

  בבואכם להתחיל בפרויקט ההפקה החשוב, רצוי לפנות אל אולפן הקלטות מקצועי ולהגיע למספר החלטות חשובות:

  • האם תרצו להציג אך ורק את עצמכם – או גם את עובדי המחלקות השונות?
  • האם חשוב לכם להציג את ההווי של העסק?
  • האם תרצו גם להציג את השירותים ואת המוצר החדש – כולל הדרכה ואופן שימוש?
  • האם תרצו להציג חוות דעת והמלצות?

  תשובות על שאלות אלו ואחרות יובילו אתכם לתוצאה הרצויה.

  הפקת סרטון תדמית שיווקי עוזר לקידום העסק

  הפקת סרטוני תדמית לעסק הינה פעולה חשובה – ויש לבצע אותה בסיוע של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. להפקת הסרטון, עומדת בפניכם כתובת מומלצת ביותר: אולפני זאנג. אולפן ההקלטות של משה שי יענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. מייסד האולפן, משה שי בוגר לימודי MA במדיה יצירתית ומחזיק בהכשרה ובידע מקיפים.

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הקלטות והפקות מוזיקה

     צריכים שירותי הקלטת אודיו מקצועית או הפקה מוזיקלית מותאמת אישית? יש לנו את כל מה שאתם צריכים. מה ניתן להקליט אצלנו באולפנים? שירה: עם המיקרופונים הטובים...

   קליפים לאירועים

   הפקת סרטון יכולה לשמש למגוון אירועים החל מהפקת קליפ יום הולדת קטנה ועד לחגיגות בת מצווה מפוארת ניתן לכלול בהפקת הסרטון את הדברים הבאים ​ - הקלטת שיר...

   הקלטות והפקות לפרסום ומדיה

     להלן כמה דוגמאות מפרויקטים שונים מהמגזר העסקי: הפלייליסט למטה: הקלטת קריינות של מנחה הטלויזיה גיא זוארץ כחלק מפרויקט נטע. הקלטת קריינות לתשדיר רדיו לאתר הבוררת. הקלטת...

   לקוחות ואמנים שעבדנו איתם

   השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    קידום ובניית אתרים לעסקים