השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קליפ לבת מצווה

  הכנת קליפ לבת מצווה הוא חלק בלתי נפרד מחגיגות יום ההולדת של הנערה הצעירה. כאשר הן מגיעות לגיל 12, נערות ברחבי הארץ חוגגות את בת המצווה. במקביל, סטנדרט החגיגות הולך וצובר תאוצה משנה לשנה. לצד הפקת אירוע בת המצווה עם אורחים וקייטרינג, נערות רבות מבקשות ליצור קליפ מיוחד לכבוד האירוע. מעוניינים גם אתם ליצור זאת עבור בתכם? מוזמנים לפנות אל אולפני זאנג. אולפן ההקלטות, של המפיק המוזיקלי משה שי, לקח חלק במגוון פרויקטים לצד האמנים המובילים בארץ.

  קליפ לבת מצווה: מה כולל תהליך העבודה?

  אחד האירועים המרגשים בחיי ילדינו הוא אירוע בר ובת המצווה. בהתאם, כדי שנוכל ליצור עבורם את יום ההולדת המיוחד ביותר, אנו נתכנן אותו היטב – מתחילתו ועד סופו. אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות, הינו יצירת קליפ לכבוד האירוע. כלומר, לאור תרבות האירועים שהתפתחה לאחרונה, נדמה כי לא מספיק לבחור אולם, להכין רשימת מוזמנים ולבחור את הלבוש החגיגי ביותר. בתכם חוגגת בת מצווה? כדי לשדרג את האירוע כראוי, מומלץ להפיק קליפ לבת מצווה.

  בהפקת קליפ לבת מצווה, הכוונה היא להכנת סרטון בו מככבת כלת יום ההולדת. במקרים אחרים, הכוונה היא לסרטון בו משתתפים קרובי משפחתה וחבריה – המפתיעים אותה עם הסרטון. כך או כך, על מנת להכין קליפ מושקע, מוקפד ומרגש, חשוב לפנות אל אולפן הקלטות מקצועי ולהתחיל בתהליך העבודה הכולל את:

  • בחירת המשתתפים בקליפ.
  • צילומים באולפן והוספת קטעי וידאו שהמשפחות שולחות – ועוברים עריכה.
  • בחירת השיר והליווי המוזיקלי של הקליפ.
  • בחירת הטקסט שילווה את הקליפ.
  • ועוד.

  בהתאם לנקודות אלו ואחרות, תתקבל התוצאה הטובה והמרשימה ביותר. ורק בשמחות!

  וידאו קליפ לבת מצווה בליווי מקצועי

  אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייה של כל משפחה היא כאשר הבת חוגגת בת מצווה. על מנת לחגוג את המעמד כראוי, יש לפנות אל אולפן ההקלטות זאנג מיוזיק ליצירת קליפ מושקע. שירותי האולפן כוללים הקלטות, הקלטות בלייב, הפקה אינסטרומנטלית, הפקה אלקטרונית (מידי), מוזיקה וסאונד לסרטים.

   

  הקלטות קאברים והפקות שירים מקוריים לאירועים:

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הקלטת שיר נוספים

   קליפ יום הולדת

   הוא מגיע פעם בשנה, ומציינים אותו בקרב משפחה וחברים. אנו מדברים כמובן על יום ההולדת! כדי לחגוג אותו כראוי, לא מספיקה חגיגה – מומלץ להפיק...

   שיר במתנה

   שיר במתנה יפתיע את יקיריכם וירגש אותם. חברה קרובה מתחתנת בקרוב? בן או בת הזוג חוגגים יום הולדת? מארגנים יום גיבוש עם החברים או הקולגות?...

   לקוחות ואמנים שעבדנו איתם

   השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    קידום ובניית אתרים לעסקים