השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שיר במתנה

  שיר במתנה יפתיע את יקיריכם וירגש אותם. חברה קרובה מתחתנת בקרוב? בן או בת הזוג חוגגים יום הולדת? מארגנים יום גיבוש עם החברים או הקולגות? בילוי מהנה באולפן הקלטות מקצועי הוא הרעיון הטוב ביותר – ועם אולפני זאנג תתקבל תוצאה מרשימה. מייסד אולפן ההקלטות והטכנאי הראשי הוא משה שי, המשמש גם כמפיק מוזיקלי. למשה שי הכשרה מקצועית מקיפה בתחום – כולל לימודי MA בהנדסת אודיו ומדיה יצירתית ב-SAE לונדון ולימודי מוזיקה עכשווית בקונסרבטוריון NRC שבאוסטרליה.

  שיר במתנה: דגשים שונים

  לאורך השנים, אנו מבינים יותר ויותר את חשיבותם של קרובי משפחתנו וחברינו. בהתאם לכך, אנו מפנים להם זמן, מבלים עמם שעות ארוכות ויוצרים עמם זיכרונות חדשים. כמו כן, כאשר הולכים ומתקרבים אירועים חשובים בחייהם של היקרים לנו ביותר – מומלץ ואף רצוי להעניק להם מתנה מיוחדת. שיר במתנה הוא דוגמא בולטת, פופולרית ומרשימה ביותר.

  למה הכוונה בשיר במתנה? מדובר במוצר מיוחד ויוצא דופן אותו מפיקים באופן אישי עבור הלקוח. כמו כן, בחירת השיר תתבצע על ידי הלקוח עצמו – על מנת להפתיע את מקבל המתנה עם מתנה מוזיקלית מרגשת. בנוסף, יש לציין כי תוכלו להקליט את השיר בעצמכם או לבקש מזמרים מנוסים שיבצעו זאת. מעבר לכך, ההפקה המוזיקלית הינה מקצועית ומהוקצעת גם כן.

  כעת, כל שנותר לכם הוא לבחור:

  • את הסגנון המוזיקלי של השיר – החל מסגנון קצבי, רומנטי, דאנס ועוד.
  • המילים וכלי הנגינה שילוו את השיר.
  • כמות העותקים של השיר במתנה.
  • ועוד.

  עם אולפני זאנג, תתקבל התוצאה מדויקת ביותר, כאשר תוכלו להיעזר בצוות העובדים גם בשלב כתיבת המילים

  שיר במתנה ליום הולדת – מתנה מרגשת

  מעוניינים להפתיע את היקרים לכם ביותר עם מתנה מרגשת? מוזמנים לפנות אל אולפני זאנג ולהקליט שיר. את אולפן ההקלטות ייסד משה שי, שעוסק בתחום המוזיקה מגיל צעיר והתעמק רבות בתחום ההנדסי/טכני שלה. לצד הקלטת שירים במתנה, ניתן לפנות אל אולפן ההקלטות גם כדי ליצור קליפ לימי הולדת, ליצור סרטון תדמית לעסק וכן הלאה.

   

   

  הקלטות קאברים והפקות שירים מקוריים לאירועים:

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הקלטת שיר נוספים

   קליפ לבת מצווה

   הכנת קליפ לבת מצווה הוא חלק בלתי נפרד מחגיגות יום ההולדת של הנערה הצעירה. כאשר הן מגיעות לגיל 12, נערות ברחבי הארץ חוגגות את בת...

   קליפ יום הולדת

   הוא מגיע פעם בשנה, ומציינים אותו בקרב משפחה וחברים. אנו מדברים כמובן על יום ההולדת! כדי לחגוג אותו כראוי, לא מספיקה חגיגה – מומלץ להפיק...

   לקוחות ואמנים שעבדנו איתם

   השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    קידום ובניית אתרים לעסקים