השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סרטון תדמית לעסק

  הפקת סרטון תדמית לעסק מחזיקה ביתרונות רבים: יצירת קשר עם הלקוחות, הדרכה על השירותים שהעסק מעניק, הצגת עובדי העסק וכן הלאה – מדובר ללא ספק בעולם ומלואו. כדי לקדם את המטרות העסקיות שלכם, ולשדרג את הארגון בו אתם עובדים – הפקת סרטון תדמית הינו הפתרון עבורכם. לפרטים נוספים, פנו אל אולפני זאנג. מייסד אולפן ההקלטות והטכנאי הראשי שלו הוא משה שי, מפיק מנוסה בעל הכשרה מעמיקה.

  סרט תדמית לעסק

  כל בעל עסק מבין זאת: על מנת לקדם את שירותיו, יש לחשוב על תכנית שיווק מקיפה, מקצועית ומדויקת. חלק בלתי נפרד מכך כולל הפקת סרטון תדמית לעסק. מדובר בפתרון מומלץ בו מסתייעים עסקים רבים, קטנים וגדולים כאחד.

  כאשר אנו מדברים על סרטון תדמית, הכוונה היא לאו דווקא לפרסומת כי אם לסרטון בו מציגים מסר שיווקי ממוקד ומתומצת על העסק ועל הפעילות המגוונת שלו. במילים אחרות, מדובר במסר משמעותי שמיועד לקבוצות וסקטורים מסומים באוכלוסייה – ומטרתו ליצור שיתופי פעולה חדשים.

  על מנת ליצור את סרטון התדמית באופן המדויק ביותר, רצוי לבנות את התסריט הרלוונטי, לבחור את האנשים שיופיעו בסרטון וכמובן – לפנות אל אולפן הפקות והקלטות שיסייע לכם. פנייה אל אולפן מסוג זה תוביל לתוצאה חדה, ברורה ומהודקת שתעיד על המקצועיות שלכם ושירותיכם.

  סרטון תדמית לעסקים קטנים או גדולים עושים אצל מקצוענים

  הפקת סרטון התדמית לעסק שלכם הינו תהליך מורכב. עם זאת, על ידי פניה אל הגורמים המקצועיים, תתקבל תוצאה מרשימה. החל משימוש במצלמות וציוד הקלטה מתאים, שימוש בתאורה הנכונה ועד עריכת הסרטון – אולפני זאנג יסייעו לכם בכך כראוי. אולפן ההקלטות של משה שי הינו וותיק, ויצר מגוון סרטוני תדמית לעסקים שונים. כמו כן, ניתן לפנות אל אולפן ההקלטות לצורך הקלטות שירים, יצירת קליפים לימי הולדת ועוד.

  הפקת סרטון תדמית לעסק

  הפקת סרטון תדמית

  הפקת סרטון תדמית תקדם את העסק שלכם ותענה בהצלחה על המטרות שהצבתם. בשנים האחרונות, יותר ויותר מנהלי עסקים וחברות מבינים את החשיבות בבניית אסטרטגיה שיווקית. זאת, כאשר האסטרטגיה כוללת את הפקתם של סרטוני תדמית מקצועיים. למידע נוסף בנושא, ניתן לפנות אל אולפני זאנג. מייסד אולפן ההקלטות והטכנאי הראשי שלו הוא משה שי – מפיק מוזיקלי מנוסה. שירותיו השונים של האולפן כוללים: הקלטות, הקלטות בלייב, הפקה אינסטרומנטלית, הפקה אלקטרונית (מידי) כמו גם מוזיקה וסאונד לסרטים.

  הפקת סרטון תדמית – על ידי מספר קווים מנחים

  עיצוב דעת קהל מחזיק במקום מרכזי בעולם העסקים של ימינו, כאשר חברות רבות מבינות זאת – ומנסות לקחת חלק בכך בעצמן. בין אם מדובר בחברות בתחום ההיי טק, התעשייה, המסעדנות, הרפואה, מוסדות חינוך, כספים וכן הלאה – על מנת לפנות לקהל היעד ולהעביר אליו את המסר, יש לשקול את האפשרות הבאה: הפקת סרטון תדמית.

  חשוב להדגיש כי הפקתם של סרטוני התדמית אינה דורשת השקעה כספית גבוהה – הרי אין מדובר בהפקה המיועדת לשעות הפריים טיים בטלוויזיה. כיום, ישנן אפשרויות צילום והקלטה שונות, באיכויות ובגרסאות מגוונות – ובהתאם לתקציב שלכם.

  בבואכם להתחיל בפרויקט ההפקה החשוב, רצוי לפנות אל אולפן הקלטות מקצועי ולהגיע למספר החלטות חשובות:

  • האם תרצו להציג אך ורק את עצמכם – או גם את עובדי המחלקות השונות?
  • האם חשוב לכם להציג את ההווי של העסק?
  • האם תרצו גם להציג את השירותים ואת המוצר החדש – כולל הדרכה ואופן שימוש?
  • האם תרצו להציג חוות דעת והמלצות?

  תשובות על שאלות אלו ואחרות יובילו אתכם לתוצאה הרצויה.

  הפקת סרטון תדמית שיווקי עוזר לקידום העסק

  הפקת סרטוני תדמית לעסק הינה פעולה חשובה – ויש לבצע אותה בסיוע של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. להפקת הסרטון, עומדת בפניכם כתובת מומלצת ביותר: אולפני זאנג. אולפן ההקלטות של משה שי יענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. מייסד האולפן, משה שי בוגר לימודי MA במדיה יצירתית ומחזיק בהכשרה ובידע מקיפים.

   

  הפקת סרט תדמית

  רבים מכירים היום בחשיבות של הפקת סרטון תדמית למען העסק שלהם, החברה או כל מטרה אחרת שהם רואים לנכון להפיץ בצורה זאת. זוהי דרך מקסימה לרכוש קהל, להשיג עוקבים ולקוחות וגם לעניין את מנועי החיפוש בתכנים שלכם משום שידוע שהם מעדיפים לקדם סרטוני וידיאו. ככל שהסרטונים האלה טובים יותר מבחינת הפקה ואיכות, כך הם גם זוכים להפצה ויראלית של קהל נלהב וחוזר חלילה. כך שיוצא שהסרטים שלכם גם זוכים להערכה מקצועית וגם מחזירים את ההשקעה שלהם הודות להפקה מושקעת שגורמת לצופים לרצות לשתף אותם עם אחרים. זה גם חוסך מכם עלויות של פרסום ושל קניית עוד שטח פרסום ולכן אם כבר, אז רק שירותי סטודיו הפקות מקצועי כמו של אולפן הקלטות תל אביב זאנג יכול להבטיח לכם תוצר משובח שתוכלו להציג ולשדר ולהתגאות בו בכל מדיה.

  מה חשוב לדעת על הפקת סרטון תדמית?

  • לא מקליטים ולא מצלמים שום דבר שלא בציוד מקצועי. זה הלקח הראשון שהפיקו כל מי שניסו להשתמש בציוד הביתי המתקדם שלהם והתוצאה נראתה ונשמעה בהתאם. חשוב לדעת שלמרות המצלמות הטובות בסמארטפונים, במסך גדול ברזולוציה אחרת הם נראים גרעיניים ולא מפוקסים, לא חדים ולא בעלי הצבעים הנכונים והמתאימים. רק ציוד צילום טוב באמת ומקצועי יכול להפיק תוצאה שתתאים לשיטות שידור איכותיות ומקצועיות, מהסוג שאתם רוצים להשתמש בהן.
  • הקלטות של סאונד ומוזיקה חייבות להיעשות בציוד מקצועי ואיכותי משום שאין דבר מרגיז יותר מרמת סאונד לא אחידה, וזאת התוצאה בדרך כלל בסרטים שמצולמים ומוקלטים באמצעים חובבניים וביתיים.
  • עריכה של וידיאו וסאונד חשובה מאוד משום שהיא עושה האחדה לכל המה שמצולם כדי שיתקבל סרטון שנראה כמו הפקה שלמה ורצופה, בלי טעויות של קפיצות בעלילה ובציר הזמן, בלי טעויות טכניות וקפיצות תאורה וצבע, בלי מחיקות או בעיות נוספות. בקיצור, המוצר המוגמר חייב לעבור עריכה של עורך מקצועי ומנוסה כדי שתתגאו בסרטון.

  הפקת סרטי תדמית לעסקים

  באולפן הפקות שבו מנוסים בהפקת סרטונים לכל מטרה ובמיוחד למטרות עסקיות, יוכלו להפיק לכם סרטון שתתגאו להציג בפני לקוחות ועמיתים בתחום שלכם, כמו שישמחו להפיק לכם אנשי אולפן הקלטות תל אביב זאנג.

  הפקת סרטון תדמית לעסק

  אנשי מקצוע בתחום השיווק ויחסי הציבור מכירים כבר מצוין את היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק, לא רק מבחינת הלקוחות. סרטונים הם הבחירה מספר אחת של מנועי החיפו שלקידום, משום שהם רוצים לתגמל את כל מי שהשקיע ביצירת התוכן שלו. לכן, אם אתם בוחרים להפיק סרטונים שישווקו ויפרסמו אתכם רצוי כבר לעשות את זה באמצעות אנשי מקצוע בתחום ההפקה ויצירת הסרטים, שגם מבינים בתסריט, בצילום ועריכה של כל החומר שנחוץ לכם. אנשי חברת הפקות שעובדים עם אנשי מקצוע טובים יודעים שאין תחליף לצילום והקלטה באמצעות אולפן הקלטות תל אביב זאנג, שמספק כבר שנים את הסרטים שנחוצים לעסקים בתחומים שונים.

  למה סרטון תדמית לעסק חשוב לכם?

  • אין טוב ממראה עיניים וכשהלקוחות שלכם רואים בדיוק מה יש לכם להציע מבלי להסתתר מאחורי מודעות מילים בגוגל ובפייסבוק, הם מעניקים לכם ציונים גבוהים יותר על אמינות ושקיפות. בסופו של דבר, זה הבידול המקצועי שגם עוזר לכם להתקדם ולמגנט את הלקוחות הרציניים ביותר שגם מבינים מי אתם.
  • כשאתם משקיעים בעסק שלכם הלקוחות יודעים שאתם חברה שיש לה גב כלכלי ואתם יכולים להרשות לעצמכם לקיים את ההבטחות העסקיות שלכם. זה לא מקרי שסרטוני תדמית מפיקים לחברות מצליחות וכאלה שמקבלות הערכות טובות על ביצועים ומוצרים טובים. מי שמעריך את עצמו ויודע מה הוא יכול לשווק ללקוחות גם לא חושש לעשות את זה.
  • חשוב להפיק את הסרטונים במסגרת מקצועית בלבד, בדיוק כפי שאתם רוצים שיתייחסו אליכם כעסק. מוצר מלוטש ומופק בצורה מקצועית באולפן הקלטות וצילומים איכותי נראה אחרת לגמרי ממוצר חובבני וביתי שלא השקיעו בו. הוא גם יהפוך לוויראלי מהר מאוד וייצג אתכם בכבוד שנים רבות.

  הפקת סרטון לעסק מקצועית ואמינה

  הקפת סרטוני תדמית חייבת להיות הכי טובה שיש מבלי להתפשר על הדרך ועל התוצאה. אנשי אולפן הקלטות תל אביב זאנג מציעים לכם את ניסיונם העשיר והמגוון בהפקת סרטים, הקלטות וצילומים ועריכת החומר לסרטונים שישווקו את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר בארץ ובעולם. פנו כדי לקבל בדיוק הסרט שרציתם שיציג את העסק שלכם בצורה הכי מקצועית שיש.

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הקלטות ADR לסרטים

     הקלטות Automated Dialogue Replacement) ADR) מתבצעות כאשר יש צורך להחליף את הסאונד של הדיאלוגים בסרט. במקרה של  - 'דגים גם טובעים', סרטו של רוברט יון,...

   לקוחות ואמנים שעבדנו איתם

   השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    קידום ובניית אתרים לעסקים
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support