השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שירותי האולפן

  הקלטות

  תנאי האולפן מאפשרים הקלטות של פרויקטים מכל סוג, הקלטת שיר של אמן בודד ועד הרכב מלא הכולל מגוון רחב של כלים.

  הקלטת ערוצים סטנדרטית מתבצעת בד״כ כשכל נגן מקליט את תפקידו בתורו בנפרד, כשלרוב הכלים הקצביים יותר מוקלטים בהתחלה.

  ההקלטות נעשות ע״י ציוד מתקדם (מפורט בעמוד הבא) ברמת מיקרופונים, אקוסטיקה, ציוד חיצוני ותוכנות. לינק

  הקלטה בלייב (live)

  ההקלטה בלייב נעשית במובן בערוצים נפרדים, כך שאין זליגות וניתן בשלב המיקס לעבוד על כל כלי בנפרד.

  זה מתבצע ע״י שימוש בחדרים נפרדים למגברים, לתופים ולחברי ההרכב. לעומת מקרים אחרים בהם הנגנים צריכים להיפרד בזמן הנגינה, פה הדבר מתאפשר כשכולם מנגנים באותו חדר ושומרים על קשר עין, ורק המגברים מוקלטים בנפרד.

  למה להקליט בלייב? בעיקר בגלל שזה חוסך עלויות וזמן מאחר וכולם מקליטים יחד. הקלטה בלייב גם נותנת את האפקט החי שמורגש בהופעות ונוצר ע״י קשר עין וסינכרון בין הנגנים.

  הפקה אינסטרומנטלית

  מיועד לאמנים שברשותם חומרים עם מילים ולחן בסיסי ורוצים לדלג על כל הסיפור של הפקה וניהול הכולל ליהוק נגנים, עיבוד, הפקה, חזרות ותיאום שעות אולפן מול כל הגורמים. יתרון נוסף בבחירת מפיק שדואג לכל הנ״ל מתבטא כמובן בתוצאה- שיר מופק ומוכן להפצה המונית.

  הפקה כזו תכלול:

  • פגישת היכרות וקביעת אופי הפרויקט: פגישה ללא תשלום באולפן, שם אנחנו מדברים קצת, בוחרים שיר ומקשיבים לרפרנסים (שירים אחרים שהאמן אוהב ורוצה שההפקה שלו תישמע כמוהם).
  • עיבוד והכנת סקיצה אלקטרונית לאישור: בשלב הזה, מקליטים גייד (הקלטת שירה רק לצורך התאמת עיבוד) העיבוד נעשה ע״י תוכנה המכילה דגימות של כלי נגינה. עם אישור האמן ממשיכים לשלב הבא.
  • ביצוע והקלטת כל הכלים הדרושים להפקה: תופים, בס גיטרות, קלידים, סאונדים וכו'. תוך התייחסות לסקיצה.
  • מיקס: עבודה יסודית על הבלנס ושילוב האלמנטים הרבים של ההפקה: אפקטים, צבע, השוואת תדרים וכו'.
  • מאסטרינג: התהליך האחרון בהפקה, בו מכינים את השיר להשמעה מסחרית ולהשמעה במכשירים עם תחום תדרים מוגבל כמו סמרטפונים ומחשבים ניידים. (מתבצע אצל טכנאי חיצוני).

  הפקה אלקטרונית (מידי)

  מיועדת לפרויקטים בהם העבודה היא רק עם תוכנה וללא כלים חיים. הפקה זו מתאימה ליצירה של מוזיקה אלטקטרונית, מוזיקה לסרטים, ג'ינגלים, ספריות מוזיקה, וכל פרויקט אחר בעל אופי דומה. ניתן כמובן לשלב בהפקת מידי גם כלים חיים, אפילו מקובל.

  מוזיקה וסאונד לסרטים

  לקטגוריה הזו משתייך כל עניין ה- Sound FX, Score והקלטות דיאלוגים לסרטים בשלב הפוסט פרודקשן – ADR.

  • Score – הלחנה והפקה של מוזיקה בהתאם לעלילה ולכל סצינה בנפרד. הפקה כזו יכולה להעשות ע״י מאות דגימות איכותיות של כלים חיים (מידי) הכוללים כלי הקשה, כלי מיתר, אורקסטרה ועוד.. או ע״י נגינה חיה עם הכלים באולפן.
  • Sound FX – הצבת אפקטים קוליים לסרטים מתוך ספריות המכילות אלפי אפקטים עם רישיון, ניתן כמובן להקליט סאונדים מסוימים ע״פ צורך (Fole)
  • ADR – למקרים בהם יש צורך בהקלטה איכותית של דיאלוגים לסרט בשלב הפוסטפרודקשן, השחקנים מקליטים את הטקסטים בתנאים אקוסטיים אולפניים.

  קליפים

  לשירים שהוקלטו בזאנג, ניתן לצלם קליפ עם רעיון ייחודי לצורך הפצה במדיות השונות או לשימוש כקליפ בת מצווה, קליפ לאירוע מיוחד ועוד. באולפן יש מערכת תאורה הניתנת לכוונון ומכילה 8 ספוטים גדולים. יש במקום גם מצלמת Canon עם חצובה ומצלמת Go Pro עם אביזרים נוספים. הצילומים נעשים בד״כ מכמה זויות שונות ובשלב העריכה ניתן להוסיף פילטרים, אפקטים שונים ומשחקי מהירויות.

  השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים נוספים

   הקלטות ADR לסרטים

     הקלטות Automated Dialogue Replacement) ADR) מתבצעות כאשר יש צורך להחליף את הסאונד של הדיאלוגים בסרט. במקרה של  - 'דגים גם טובעים', סרטו של רוברט יון,...

   לקוחות ואמנים שעבדנו איתם

   השארו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

    קידום ובניית אתרים לעסקים
    Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support